Arge Ürünleri


Neutec Arge Solunum cihazları geliştiriyoruz! Deneyimli Mühendis Ekipleri Yüksek derecede ruhsatlandırma anlayışı Kalkınma ortaklarımızla dünya çapında ağ

Neutec Araştırma ve Geliştirme olarak Solunum cihazlarınının korunması hakkındaki patent geliştirme projelerini başarılı bir şekilde tamamladığmızı ispat ettik. Proje kapsamında oluşturduğumuz ürünler: DISCAIR ve CAPSAIR Bilgi birikimizle birlikte yenilikçi DPI cihazlarının geliştirilmesini bir adım daha öteye taşıyarak, SOFT MIST ve BREAT ACTUATED DPI projelerini başlattık.

Neutec, uzman olduğu solunum cihazları üzerinde yapılan her bir API geliştirmesi için gerekli API’nin fizikokimyasal özelliklerini en iyi şekilde korur. Kristal şekil ve tane büyüklüğü dağılımında uzmanlaşabiliriz. API’nin biçimsiz yüzey içeriklerinde, spesifik yüzey alanlarında ve gözenekli yüzeyinde ince ayar yapabiliriz. İstikrarlı performans için API’yı optimize edebiliriz.

Neutec Arge

Neutec Araştırma ve geliştirme merkezi 14 farklı molekülden 54 farklı ürün geliştirmiştir. Proje yönetimi yaklaşımımız Kalite Tasarımı(QbD) yaklaşımında olup, proje boyunca minimum bütçeyle maksimum başarı elde etmektir.

Yüksek eğitime sahip bilim insanı havuzumuzla güncel yönetmeliği sıkı bir şekilde takip ediyoruz.